Vyber krajinu 
 
   
 
 
Nachádzate sa v: Zepter Finance / Vízia & Poslanie

VÍZIA & POSLANIE


VÍZIA

Philip Zepter, zakladateľ spoločnosti Zepter International je oduševneným vizionárom.
Svojou filozofiou presadzovania zdravého spôsobu života, perfekciou a udržaním si zdravého životného štýlu, ako aj zabezpečením osobného blahobytu dnešnej a budúcej generácie položil Philip Zepter míľnik pre budúcnosť podnikateľskej skupiny.
Uvedené je kľúčom pre kontinuálny rast koncernu a úspech skupiny Zepter Finance.

Pán Philip Zepter, vizionár, ktorý úspešne vedie a riadi svoju spoločnosť viac ako dve desaťročia, neakceptuje prekážky, ale len nové, vyššie a náročnejšie ciele, čo predstavuje kľúč pre prosperitu koncernu a úspech skupiny Zepter International.
signature.png  


POSLANIE

Úspech spoločnosti Zepter Finance sa nezakladá len na samotných inovatívnych riešeniach v oblasti produktov, ale aj na vzdelaných a motivovaných spolupracovníkoch, ktorí poskytujú starostlivosť klientom, sú presvedčení o nezávislom finančnom poradenstve a toto nadšenie odovzdávajú ďalej svojim klientom.
Spoločnosť Zepter je hrdá na svojich prvotriedne vyškolených spolupracovníkov v odbyte, manažérov a poradcov, ktorým je finančníctvo dôverne známe a ktorí sú schopní poskytnúť svojim klientom s trhom konformné poradenstvo, v súlade s ich želaniami, cieľmi a potrebami.
Zepter neustále vynakladá snahu smerujúcu k otvoreniu nových trhov, k zlepšeniu a ďalšiemu koncipovaniu svojich produktov a využíva znalosti stoviek expertov z rozličných odvetví s cieľom poskytnúť optimálne poradenstvo aj tým najnáročnejším klientom.
Zepter disponuje viac ako 320,000 m2 predajnej plochy. Viac ako 80,000,000 ľudí sa zaradilo medzi spokojných klientov spoločnosti Zepter, ktorí umožnili, že kdekoľvek vidíte značku "Zepter" môžete si byť istý, že je značkou: TOP KVALITY,  PRESTÍŽNEHO ŠTÝLU a TRVALEJ HODNOTY!